background
logotype
image1 image2 image3

NAUJIENŲ ARCHYVAS

2013m. balandžio 22 - 26 d. menų festivalis „Jaunųjų talentų beieškant“

Ketvirtadienis, 18 Balandis 2013 12:34

2013m. balandžio 22 - 26 dienomis, Naujininkų bendruomenėje esančiame  lopšelyje-darželyje „Želmenėliai“ vyks  VII – asis Vilniaus  ikimokyklinio  ugdymo  įstaigų -  Menų festivalis  „Jaunųjų talentų beieškant“.

Jame dalyvaus Vilniaus miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų, darželių/mokyklų  auklėtiniai su tėveliais, pedagogai, o tai pat Broniaus Jonušo muzikos mokyklos moksleiviai

Dalyviai: l/d „Liepsnelė“; l/d „Pelėda“; l/d „Krivūlė“; l/d „Sveikuolis“; l/d „Švelnukas“; l/d „Aušrelė“; l/d „Jovarėlis“; l/d „Žilvitis“; d/m Šaltinėlis“ ; l/d „Pabiručiai“; l/d „Mažylis“; l/d „Trakų Vokė“; l/d „Ramunėlė“; l/d „Sadutė“; l/d „Naminukas“; l/d „Kulverstukas“; l/d „Birutė“; l/d „Klevelis“; L/D „Žibutė“; l/d „Vėjelis“; l/d „Žilvinėmis“; l/d „Rasa“; l/d „Pipiras“; l/d „Salininkai“; l/d „Du gaideliai“; l/d „Čiauškutis“; l/d „Lašelis“; l/d „Daigelis“; l/d „Želmenėliai“; d/m „Aušra“.

Naujininkų bendruomenės pirmininkė,  lopšelio/darželio „Želmenėliai“ direktorė, Festivalio įkūrėja ir iniciatorė Rita Juozapaitienė

 

2013m. balandžio 20 d. 10.00 val. kviečiame į seminarą „Projektų valdymas“

Ketvirtadienis, 11 Balandis 2013 08:54

VO ,,Naujininkų bendruomenė“ (toliau - Organizacija) toliau vykdo pagal Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos konfederacijos bendradarbiavimo programos, laimėto projekto ,,Vietos bendruomenės gebėjimų stiprinimas ir gerosios patirties sklaida“ seminarų organizavimą.
2013m. balandžio 20 d. 10.00 val. , Vilniaus VŠĮ Kooperacijos Kolegijoja – Konstitucijos pr. 11, įvyks Vilniaus miesto bendruomeninių organizacijų nariams seminaras, tema „Projektų valdymas“.
Registruotis prašome iki 2013-04-16 d. adresu:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu 861222821

VO „Naujininkų bendruomenė“ projektų vadovė Giedrė Lukaševičienė
Naujininkų bendruomenės valdybos pirmininkė Rita Juozapaitienė

 

2013m. kovo 16 d. 10.00 val. kviečiame į seminarą „Savanorystė“

Ketvirtadienis, 28 Vasaris 2013 11:49

VO ,,Naujininkų bendruomenė“ (toliau - Organizacija) vykdo pagal Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos konfederacijos bendradarbiavimo programos, laimėto projekto ,,Vietos bendruomenės gebėjimų stiprinimas ir gerosios patirties sklaida“ seminarų organizavimą.
2013m. kovo 16 d. 10.00 val. , Vilniaus „LENKŲ KULTŪROS NAMUOSE“ Naugarduko g. 76,  įvyks Vilniaus miesto Naujininkų bendruomenės nariams seminaras, tema „Savanorystė“.
Registruotis prašome iki 2013-03-12 d. adresu:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba telefonu 861222821


VO „Naujininkų bendruomenė“ projektų vadovė Giedrė Lukaševičienė
Naujininkų bendruomenės valdybos pirmininkė Rita Juozapaitienė

 

Planuojami seminarai "Savanorystė" ir "Projektų valdymas"

Penktadienis, 22 Vasaris 2013 09:46

VO "Naujininkų bendruomenė" pagal Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos konfederacijos bendradarbiavimo programą, laimėjo projektą "Vietos bendruomenės gebėjimų stiprinimas ir gerosios patirties sklaida" įgyvendinimui, kuris bus įgyvendinamas 2013 metais.
Pagal projektą yra planuojami šie seminarai tema : „Savanorystė“ ir „ Projektų valdymas“.


VO „Naujininkų bendruomenė“ projektų vadovė Giedrė Lukaševičienė
Naujininkų bendruomenės valdybos pirmininkė Rita Juozapaitienė

 

Naujininkiečiai smagiai varo žiemą iš kiemo „Užgavenės“

Trečiadienis, 13 Vasaris 2013 11:12

Visi dideli ir maži Naujininkiečiai, bendruomenės gyventojai, ikimokyklinio ugdymo ir švietimo įstaigų auklėtiniai su tėveliais  2013.02.12 d. suskubo į smagią Užgavėnių šventę,  kur galėjo lyg soties  siausti, šokti, trypti - kuo triukšmingiau žiemą lauk varyti.

Visi drauge pasigrožėjo originaliausiomis  ir įdomiausiomis Užgavėnių kaukėmis, degino Morę- kartu atsisveikindami su išeinančia žiema.

Per Užgavėnes svarbiausia ne tik sočiai ir riebiai prisivalgyti prieš septynias savaites truksiantį gavėnios pasninką, bet ir iki valios pasilinksminti, kad žiema kuo greičiau "pabėgtų iš kiemo". Kartu  smagiai šokom, dainavom, vaišinomės gardžiais šeimininkių blynais.


VO „Naujininkų bendruomenė“ valdybos pirmininkė Rita Juozapaitienė

 

VO ,,Naujininkų bendruomenė“ pagal Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos konfederacijos bendradarbiavimo programą, laimėjo projektą ,,Vietos bendruomenės gebėjimų stiprinimas ir gerosios patirties sklaida“ įgyvendinimui, kuris bus įgyvendinamas 2013 metais

Antradienis, 22 Sausis 2013 11:09

VO ,,Naujininkų bendruomenė“ (toliau - Organizacija) šiais metais gavo finansavimą paprojekčio ,,Vietos bendruomenės gebėjimų stiprinimas ir gerosios patirties sklaida“ įgyvendinimui. Projekto sudaro Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos konfederacijos bendradarbiavimo programos lėšos.

Paprojekčio tikslas - stiprinti Organizacijos institucinius gebėjimus siekiant didinti įstaigos žinomumą, žmogiškų išteklių potencialą, dalintis patirtimi su kitomis Vilniaus mieste veikiančiomis bendruomeninėmis organizacijomis.

Tiesioginiai paprojekčio dalyviai Organizacijos nariai ir Vilniaus miesto bendruomeninių organizacijų atstovai.

Paprojekčio įgyvendinimo laikotarpiu 2013 metų vasario – birželio mėnesiais bus vykdoma Naujininkų rajono gyventojų apklausa, renkama adresų duomenų bazė, informacijos sklaida nuolat atnaujinat Organizacijos puslapį, rengiami pranešimai spaudai apie vykdomas veiklas ir galimybę dalyvauti jose, taip pat planuojamas forumas tarp vietos gyventojų, įstaigų ir vietos valdžios institucijų, mokymai Organizacijos ir kitų Vilniaus miesto bendruomeninių organizacijų atstovams, bendruomeninė šventė Naujininkų gyventojams.

Paprojekčio metu vykdomos veiklos padidins Organizacijos žinomumą, manoma, kad daugiau žmonių savanoriškais pagrindais prisijungs dalyvauti veikloje. Dalyvavimas bendruomeninėje veikloje įgalins Organizacijos narius ir naujus narius spręsti socialines, ūkines vietos problemas Gerosios patirties sklaida ir mokymai stiprins ne tik Organizacijos, bet ir kitų Vilniaus miesto bendruomenių administracinius gebėjimus.

VO „Naujininkų bendruomenė“ valdybos pirmininkė Rita Juozapaitienė

 

Lopšelis-darželis "Želmenėliai" gavo paramą iš ES

Ketvirtadienis, 30 Rugpjūtis 2012 06:41

2012/2013 m. Vilniaus miesto Naujininkų mikrorajone,  l/d "Želmenėliai" vykdomas projektas "Vilniaus lopšelio-darželio "Želmenėliai" patalpų įrangos atnaujinimas VP3-2.2-ŠMM-06-R-01-032.

Projektas finansuojamas pagal atitinkamą veiksmų programą iš Europos socialinio fondo, Europos regioninės plėtros fondo ar Sanglaudos fondo ir LR Valstybės biudžeto lėšų, pagal reglamento Nr.128/2006 8 straipsnio 4 dalį.

Šio projekto metu atlikta lopšelio-darželio "Želmenėliai" grupių remontas, aktų salės remontas. Įrengtas naujas metodinis kabinetas. Pakeisti sanitariniai mazgai ir vamzdynas, perkama naują įranga ir baldai. Patalpos ir įranga pritaikytos ugdytinių ir personalo poreikiams ir atitinka ikimokyklinio ugdymo įstaigų keliamiems reikalavimams.

 

Atidarytas vienuolynas

Pirmadienis, 25 Birželis 2012 14:39

2012 birželio 20 d. VO ,,Naujininkų bendruomenė" atstovai lankėsi naujai atidaromame vienuolyne, kuriam įkurtuvių proga dovanojo kambarines gėles.

Vienuolės ketina teikti paslaugas žmonėms sergantiems vėžiu.

Jei norite taip pat padėti tokiems žmonėms savo buvimu prašome kreiptis į mus.

 

Dviratininkų varžybos Naujininkų taurei laimėti

Ketvirtadienis, 24 Gegužė 2012 07:54

2012m. Gegužės 23 d. Naujininkuose vyko Naujininkų vidurinės mokyklos dviratininkų būrelio sporto varžybos.

Renginio metu mergaičių ir berniukų komandos išbandė savo jėgas atlikdami sudėtingiausius manevrus su dviračiais sporto aikštelėje. Šį kartą Naujininkų taurė atiteko berniukų komandai, tačiau tarp prizininkių nemažai medalių atiteko ir mergaitėms.

Sveikinimo kalbą tarė Naujininkų bendruomenės pirmininkė ir l/d „Želmenėliai“ direktorė Rita Juozapaitienė. Šventės dalyviai buvo apdovanoti Naujininkų bendruomenės ir renginio globėjo Seimo nario Artūro Meliano padėkos raštais, medaliais, prizinėmis taurėmis.

Tikimės, kad šios puikios varžybos – tai puiki treniruotė dviratininkams, po kurios jie laimės pergalę Lietuvos dviratininkų čempionate.

 

Naujininkuose lopšelis - darželis ,,Du gaideliai“ paminėjo veiklos 50-metį

Ketvirtadienis, 24 Gegužė 2012 07:37

2012m. Gegužės 23 d. Naujininkuose lopšelis - darželis ,,Du gaideliai“ paminėjo veiklos 50-metį.

Šventėje buvo gražūs ir nuotaikingi vaikų pasirodymai, lydėjo svečių ir tėvelių plojimai.

Šventės dalyvius sveikino ir įteikė padėkas darbuotojams Seimo narys, dabar ir Vidaus reikalų ministras Artūras Melianas, Naujininkų bendruomenės pirmininkė ir l/d „Želmenėliai“ direktorė Rita Juozapaitienė.

Ilgiausių metų ir kūrybinės veiklos tęstinumo, vaikų šypsenų linkėjo Vilniaus miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų asociacijos vadovė, l/d „Daigelis“ direktorė Tatjana Dvilevič, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos, švietimo ir sporto departamento vyriausioji specialistė Vidmanta Kibirkštienė, bei ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovai.

 

Naujininkų bendruomenės šeimos sporto šventė 2012.05.17

Pirmadienis, 21 Gegužė 2012 09:45

2012.05.17 d. 16.00 val. Į „Juventos“ gimnazijos salę sugužėjo Naujininkų bendruomenės ikimokyklinio ugdymo įstaigų : l/d „Želmenėliai“; d/m „Šaltinėlis“; l/d „Liepsnelė“; l/d „Daigelis“; l/d „Gerelė“; l/d „Du gaideliai“; l/d „Lašelis“ auklėtiniai su savo tėvais. Šiemet šeimų sporto šventė buvo skirta birželio mėnesį Lenkijoje ir Ukrainoje prasidėsiančiam Europos futbolo čempionatui.

Visus atvykusius iškilmingai pasveikino Naujininkų bendruomenės pirmininkė, l/d „Želmenėliai“ direktorė Rita Juozapaitienė. Į šventę pasveikinti susirinkusius dalyvius atvyko ir Naujininkų bendruomenės įkūrėjas, Seimo narys, Vidaus reikalų ministras Artūras Melianas. Jis pabrėžė, kad Europos futbolo čempionato preliudija prasideda kaip tik šioje Naujininkų bendruomenės šeimos ir sporto šventėje.

L/d „Želmenėliai“ auklėtoja ir „Futboliukas“ koordinatorė Dalia Mekienė vaikams ir jų tėvams parengė įspūdingą programą: vaikai žaidė trys prieš tris, futbolo aikštelėje susirungė mamos ir tėčiai, mergaičių palaikymo komanda parodė meninę programą.

Netruko prabėgti laikas. Daugelis vaikų nenorėjo palikti sporto salės. Visiems dalyviams buvo įteiktos padėkos, diplomai ir gražios taurės. Vaikus pasveikino ir Vilniaus Y‘men klubo atstovė Jūratė Remeikienė, kuri padovanojo kiekvienai komandai po kamuolį.

Pasak Naujininkų bendruomenės pirmininkės , lopšelio-darželio „Želmenėliai“ direktorės R. Juozapaitienės šventėje visiems buvo linksma ir gera.

 

Visuotinė švarinimosi akcija „Darom 2012 “ l/d "Želmenėliai"

Antradienis, 15 Gegužė 2012 07:05

Akcijos metu dalyvavo TEO LT, l/d „Želmenėliai“ darbuotojai , tėvai ir vaikai.

Buvo sutvarkyta visa lopšelio darželio teritorija: grėbiami lapai, surenkamos šiukšlės.

Nuoširdžiai dėkojame AB TEO LT, už pagalbą tvarkant l/d „Želmenėliai“ teritoriją.

 

Kaip niekada šiemet talkininkams į pagalbą atėjo graži saulėta diena

Antradienis, 24 Balandis 2012 07:11

Naujininkuose bei Burbiškėse susibūrę įvairaus amžiaus talkininkai švarino aplinką: tvarkė skverelį, Burbiškių miškelį, darželių bei mokyklų teritorijas.

Kaip ir kiekvienais metais šioje akcijoje dalyvavo Seimo narys Artūras Melianas. Vien tik iš Naujininkų ir Burbiškių miškelio buvo išvežta beveik dvi tonos stiklo, padangų, statybinių atliekų ir įvairių šiukšlių.

 

Koncertas "Pavasariniai sveikinimai"

Pirmadienis, 23 Balandis 2012 07:28

2012 -04-13 Naujininkų senjorų klubo pirmininkės Kazimieros Pranckevičienės iniciatyva, Saulėtekio vidurinėje mokykloje buvo surengtas koncertas Šv. Velykų proga ,,Pavasariniai sveikinimai“.

Koncerte pasirodė visų Naujininkų mokyklų daininkai ir šokėjai, Lopšelių- darželių kolektyvai, Naujininkų senjorų choras.

Ta proga svečiuose pas Naujininkiečius apsilankė Šalčininkų pagyvenusių žmonių asociacijos „Branda“atstovai. Renginio svečius sveikino Seimo narys Artūras Melianas, Naujininkų bendruomenės pirmininkė Rita Juozapaitienė.

Po to prie kavos puodelio aptarėme tolesnius planus kaip bendrausime su Šalčininkiečiais.

 

Aktyvumas ir iniciatyvumas padės įveikti visas kliūtis

Pirmadienis, 02 Balandis 2012 07:15

Kovo 19 d. lopšelyje- darželyje „Želmenėliai“ Naujininkų gyventojų iniciatyva įvyko susitikimas su Seimo nariu Artūru Melianu ir Vilniaus savivaldybės tarybos nariu Broniumi Cicėnu. Gyventojai norėjo išgirsti iš svečių kada gi sumažės šilumos kainos ir kada prasidės namų renovacija.

Seimo narys Artūras Melianas atkreipė dėmesį, kad Seime jau seniai guli parengtas Šilumos įstatymas, kuriam pritarė ir prezidentė, bet dėl kai kurių partijų priešiškumo šiuo įstatymu, jis kažin ar bus svarstomas pavasario sesijoje.

Seimo narys trumpai išsakė savo nuomonę ir dėl namų renovavimo. Tik gyventojai turi būti aktyvūs. Jei nėra sudarytos namų bendrijos, ar nėra aktyvaus administratoriaus, kuriam taip pat rūpėtų namo remontas, tai kapitalinio namo remonto teks ilgai laukti.

Susitikime gyventojai išsakė didelių priekaištų Savivaldybės politikams, Naujininkų ūkiui, kurie netvarko šaligatvius, gatves, neišvalo konteinerius, neremontuoja šilumos įvadus.

 

Užgavėnės Naujininkuose

Trečiadienis, 29 Vasaris 2012 12:28

Vasario 21 dieną, 10 val. "Naujininkų bendruomenė" kartu su darželio - mokyklos "Šaltinėlis" auklėtiniais iš kiemo varė žiemą.

 

Kviečiame į Užgavėnes

Penktadienis, 17 Vasaris 2012 09:18

Vasario 21 d. 10 val. mokykloje-darželyje „Šaltinėlis“ Šaltkalvių g. 13 visus mažus ir didelius kviečiame į Užgavėnes.

 

Naujininkų senjorų klubas paminėjo Trijų karalių šventę

Trečiadienis, 18 Sausis 2012 13:47

Naujininkų senjorų klubo pirmininkės Kazimieros Pranckevičienės iniciatyva, sausio 6 d. paminėta Trijų karalių šventė.

Persirengėlių nebuvo, tačiau į vakarėlį atvyko Seimo narys Artūras Melianas, Naujininkų seniūnas B. Citovič, Naujininkų bendruomenės pirmininkė Rita Juozapaitienė.

Buvo giedamos giesmės, pasakojamos šventimo tradicijos, vaišinamasi pačių atsineštais skanėstais.

 

Kalėdų šventė Naujininkuose gyvenantiems socialiai remtiniems vaikams

Trečiadienis, 18 Sausis 2012 13:31

,,Saulėtekio“ vidurinėje mokykloje vyko tradicinis Naujininkų bendruomenės organizuotas kalėdinis renginys, skirtas Naujininkuose - socialiai remtinoms šeimoms.

Šventės metu susirinko apie 100 šeimų su vaikais, kuriuos džiugino Karlsonas, jo draugas klounas; Naujininkų bendruomenės senjorų kolektyvas; Saulėtekio vidurinės mokyklos mokinių pasirodymai ir be abejo Kalėdų senelis.

Susirinkusiuosius pasveikino šventės globėjas Seimo narys Artūras Melianas, Naujininkų benduromenės pirmininkė Rita Juozapaitienė, rėmėjai.

Ši graži šventė nebūtų įvykusi be gerų žmonių ir verslo paramos iniciatyvų. Nuoširdžiai dėkojame Seimo nariui Artūrui Melianui, Saulėtekio vidurinės mokyklos bendruomenei, Lopšelio – darželio ,,Daigelis“ atstovams, Naujininkų seniūnui B. Citovič, Socialinės paramos centro vyresn. socialinio darbo organizatorei Onutei Pampikienei, ,,Maisto bankui“ , Vaismenų klubui, verslo įmonėms ,,Teo“, ,,AB Eurovia Lietuva“, ,,Artva“, leidyklai ,,Algarvė“ .

 

Bendruomenės atstovai dalyvavo mokymuose "Savanorystė bendruomeninėse organizacijose"

Pirmadienis, 21 Lapkritis 2011 15:35

2011 m. lapkričio 19 d. VO "Naujininkų bendruomenė" atstovai dalyvavo Lietuvos bendruomenių asociacijos organizuojamuose mokymuose "Savanorystė bendruomeninėse organizacijose". Džiugu, kad turėjome galimybę pabendrauti su kitų Vilniaus mieste veikiančių bendruomenių atstovais, pasidalinti "gerosios patirties pavyzdžiais".

 

Bendruomenės atstovai dalyvavo konferencijoje "Vietos bendruomenių organizacijų veiklos patirtis ir perspektyvos"

Ketvirtadienis, 10 Lapkritis 2011 15:32

2011 m. lapkričio 9 d. LR Seime VO ,,Naujininkų bendruomenė“ atstovai dalyvavo konferencijoje "Vietos bendruomenių organizacijų veiklos patirtis ir perspektyvos". Konferencijos metu buvo diskutuojama apie vykdomą ir planuojamą valstybės politiką, skirtą stiprinti bendruomenių vaidmenį sprendžiant socialinius klausimus, buvo pristatyta bendruomenių socialinės veiklos patirtis ir iššūkiai, plėtojama socialinio verslumo tema.

 

Rugsėjo 30 d., kviečiame į Naujininkų federacijos šventę!

Antradienis, 27 Rugsėjis 2011 08:32

Rugsėjo 30 d., penktadienį Naujininkų bendruomenė kviečia visus su šeimomis ir draugais į Naujininkų Federacijos šventę, kuri 16 val. tradiciškai prasidės eiseina Naujininkų gatvėmis. Šventėje vyks mugė, atrakcionai, konkursai bei koncertas, kuriame dalyvaus Naujininkų žvaigždutės ir INGA VALINSKIENĖ. Kaip ir kiekvienais metais bus skelbiamos nominacijos ir teikiami prizai, o šventę vainikuos įspūdingas fejerverkas.

 

Tranzitinio transporto Naujininkuose dar labiau sumažės

Penktadienis, 17 Birželis 2011 06:01

Pastačius Naujininkų bendruomenės inicijuotą Vilniaus pietinį aplinkelį, išnyko didieji transporto kamščiai Naujininkuose. Tranzitinio transporto čia dar sumažės, nes jau pradėtas tiesti išorinis pietinis aplinkkelis, kuris taps jungtimi tarp Vilniaus–Kauno ir Vilniaus–Minsko magistralių. Aplinkkelio pradžia nuo Gariūnų sankryžos sutampa su sostinės Kirtimų gatve, kurioje šiuo metu intensyviai vyksta rekonstrukcijos darbai.

Aplinkkelis bus tiesiamas trimis etapais. Pirmajame etape tiesiama 7,7 km ilgio aplinkkelio dalis sutaps su Kirtimų gatve – šis ruožas taps 4 eismo juostų keliu su žalia skiriamąja juosta viduryje ir sujungs Vilniaus–Kauno magistralę su Eišiškių plentu.

Tiesiant aplinkkelį visos Kirtimų g. esančios vieno lygio sankryžos bus rekonstruotos į dviejų lygių, geležinkelių pervažas pakeis viadukai. Iš viso numatoma rekonstruoti keturias sankryžas bei įrengti tris geležinkelio viadukus. Nelikus vieno lygio sankryžų, padidės važiavimo greitis, pagerės eismo sauga. Prie aplinkkelio bus nutiesta beveik 2,5 km jungiamųjų kelių. Jungiamasis kelias eis nuo Fermentų gatvės iki Kirtimų pramoninio rajono, pagerins susisiekimą su Aukštaisiais Paneriais.

Eismo dalyvių saugumui planuojama įrengti kelio apšvietimą, nutiesti daugiau kaip 4 km pėsčiųjų ir dviračių takų, ties Lentvario gatve įrengti pėstiesiems ir dviratininkams skirtą viaduką. Be to, kelias bus apželdintas, o prie Kirtimų gatvėje esančių gyvenamųjų namų bus įrengta 220 m ilgio triukšmo slopinimo sienutė.

Preliminari aplinkkelio pirmojo etapo darbų vertė – beveik 238 mln. Lt, jam numatoma skirti 178 mln. Lt Europos Sąjungos sanglaudos fondo paramą.

Šaltinis www.krastonaujienos.lt

  

Balandžio 30 d. 13 val. kviečiame į koncertą, skirtą Motinos dienai paminėti

Ketvirtadienis, 28 Balandis 2011 12:11

Mieli Naujininkų gyventojai,

Kviečiame visus į nemokamą koncertą, skirtą Motinos dienai paminėti. Koncertas įvyks š.m. balandžio 30 d. 13.00 "Juventos" gimnazijos salėje. Dalyvaus Naujininkų bendruomenės ir Šalčininkų senjorų chorai, vaikų ir jaunimo kolektyvai.
 

Kartu mes galime Naujininkus padaryti švaresniais!

Antradienis, 12 Balandis 2011 07:13

 

Bendruomenės pirmininkė Rita Juozapaitienė
LR Seimo narys Artūras Melianas
Naujininkų seniūnas Benedikt Citovič

kviečia nelikti abejingais ir prisijungti prie gamtos švarinimo akcijos!


Dalyviai renkasi balandžio 16 d. 9 val. Kapsų g., šalia turgelio, aikštelėje.

Į visus rūpimus klausimus Jums atsakys akcijos „Darom 2011“ Naujininkų seniūnijos koordinatorius

 Ieva Sadauskaitė el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. 8 62711757

 

Balandžio 8 d. 18 val. kaimyninių šalių koncertas „Vilnius – Ryga”

Antradienis, 05 Balandis 2011 14:25

Balandžio 8 d. 18 val. Kirtimų kultūros centre (Dariaus ir Girėno g. 69, Naujininkai) ir Naujosios Vilnios kultūros centre (Pergalės g. 8, N.Vilnia) koncertuos Vilniaus ir Rygos kultūros centrų mėgėjų meno kolektyvai.

Dalyviai: Kirtimų kultūros centro, Naujosios Vilnios ir Kultūros centro, „Kultūrs pils” (Ryga) mėgėjų meno kolektyvai, Kirtimų, Naujosios Vilnios ir Rygos kultūros centrų administracija, Vilniaus ir Rygos gyventojai, miesto svečiai.

Programa:

Kirtimų kultūros centre (Dariaus ir Girėno g. 69, Vilnius): Lauryno ir Airidos duetas (Lt), Jaunimo šokių kolektyvas "Wanna be" (Lt), Hip hop šokių studija (Lt), Modernaus šokio grupė "Ritms" (Lv), Cirko studija "Jaunība" (Lv), Popgrupė "Poppy" (Lv).

Naujosios Vilnios kultūros centre (Pergalės g. 8, Vilnius): Senjorų vokalinis ansamblis "Chrizantema" (Lt), Rusų dainos ansamblis "Grok, bajane" (Lt), Moterų senjorių choras "Atvasara" (Lv), Senjorų šokių kolektyvas "Sendancis (Lv), Folkloro ansamblis "Olūteņš" (Lv)

Įėjimas nemokamas.

Daugiau informacijos www.kirtimukc.lt arba www.nvkc.lt

 

Balandžio 9 d. 10 val. kviečiame į futbolo varžybas Vėtros stadione

Pirmadienis, 04 Balandis 2011 08:13

Balandžio 9 d., šeštadienį, 10 val. Naujininkų bendruomenė, Lietuvos futbolo federacija ir Rasų seniūnija organizuoja "Vėtros" stadiono tvarkymą ir futbolo varžybas. Bus sudarytos mėgėjų komandos. Vienoje komandoje gali būti ne daugiau kaip 7 žaidėjai. Po varžybų numatomas piknikas ir kiti siurprizai. Kviečiame dalyvauti ir nugalėti.

Daugiau informacijos bei registracija pas Ritą Juozapaitienę el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki šio trečiadienio.

 

Išrinkime savo patikrintą Tarybos narį - laimėsime visi!

Trečiadienis, 23 Vasaris 2011 12:43

Vasario 27 d. vyks Vilniaus savivaldybės tarybos rinkimai. Įvairių pažadus žarstančių kandidatų daug, bet ar buvo jie bent atvažiavę pas Jus ne per rinkimus? Ar žino, kokios realios Jūsų rajono problemos? Labai svarbu, kad į Vilniaus tarybą išrinktume žmones, realiais darbais įrodžiusius, kad rūpinasi Jūsų gyvenamuoju rajonu.

Toks kandidatas Naujininkuose yra - tai ilgametė Naujininkų bendruomenės pirmininkė Rita Juozapaitienė, be kurios neisivaizduojamos tradicinės Naujininkų šventės, talkos, įvairių problemų rajone sprendimas. Todėl kviečiame balsuoti už Nr.16 - Liberalų ir centro sąjungą ir pažymėti biuletenio apačioje Ritos Juozapaitienės numerį sąraše - 8.

 

Pas Naujininkiečius apsilankė Bebriukas

Penktadienis, 31 Gruodis 2010 11:20

Gruodžio 30 d. pavakarę naujininkiečius prie Naujininkų eglutės kvietė atvykęs Bebriukas. Jo tikslas buvo pasveikinti su artėjančiais Naujausiais Metais ir palinkėti mums visiems sveikatos ir geresnių bei laimingesnių metų.

Nedidelėje akcijoje dalyvavo kandidatė į Vilniaus miesto savivaldos tarybą, Naujininkų bendruomenės pirmininkė Rita Juozapaitienė, naujininkų senjorai, LiCS komandos savanoriai bei Bebriukas - kandidatas į miesto sacvivaldos tarybą Evaldas Damanauskas.

 

Kalėdinės eglutės šventė drauge su Naujininkų bendruomene

Ketvirtadienis, 23 Gruodis 2010 11:22

Nuotraukas rasite čia:

http://www.facebook.com/group.php?gid=173026296470#!/album.php?aid=48029&id=100001238384289

  

Kalėdinės eglės įžiebimą Naujininkuose lydėjo fejerverkai

Trečiadienis, 15 Gruodis 2010 08:06

Gruodžio 14 d. 17 val. Naujininkuose buvo įžiebta Kalėdinė eglė. Prie jos susirinko darželinukai, moksleiviai, Naujininkų rajono gyventojai, kurie šoko ir dainavo.

Pasak Naujininkų seniūno Benedikto Citovičiaus, jau yra tapusi tradicija, kai Naujininkuose eglės įžiebimą lydi ir iššaunami fejerverkai. Daugelis tada pamato, kad Naujininkuose, pačiame centre, yra papuošta eglė su gražiais žaislais bei girliandomis.

Žaislus ir girliandas gamino vaikų darželiai, mokyklos, kai kuriuos stiklinius burbulus atnešė patys gyventojai.

Naujininkų bendruomenės pirmininkė Rita Juozapaitienė pasakė, kad eglės įžiebimas kiekvienam naujininkiečiui bus paskata gražiai pasitikti Naujuosius 2011 –uosius metus, ir su viltimi, kad jie bus geresni už šiuos.

Susirinkusiesiems prie eglutės Naujininkų seniūnijos darbuotojai dalino skanėstus ir mandarinus.


Straipsnio autorius: Aleksandras Juozapaitis

 

Naujininkuose gali atsirasti naujas kokybiškas stadionas

Šeštadienis, 11 Gruodis 2010 09:10

Dar prieš keletą metų Artūras Melianas inicijavo žemės sklypo Naujininkuose tarp Kaminkelio ir Žirnių gatvių (buvusioje statybinių medžiagų sąvartyno vietoje) svarstymą įrengti Vėtros klubo stadioną. Tačiau vėliau, Vėtros klubui įsigijus buvusį Lokomotyvo stadioną sklypas liko nepanaudotas. Džiugina, kad miesto savivaldybės vicemeras Gintautas Babravičius pradėjo žemės sklypo panaudojimo klausimą judinti iš pagrindų ir stadioną ruošiamasi statyti Naujininkų kalvose. Tai neabejotinai sudarys palankesnes sąlygas vaikų užimtumui ir sportui.

 

Juventos gimnazijoje liejosi dainos

Pirmadienis, 29 Lapkritis 2010 15:23

 

Lapkričio 27 d. Juventos gimnazijoje Naujininkų bendruomenės senjorų choras savo dainomis pažymėjo penktąjį Senjorų klubo gimtadienį. Į šią šventę atvyko Seimo narys Artūras Melianas, Naujininkų rajono seniūnas Benediktas Citovič, Naujininkų bendruomenės pirmininkė Rita Juozapaitienė, Visų Šventųjų parapijos klebonas Vytautas, LR Bočių pirmininkas Petras Ruzgus, Bočių Vilniaus Bendrijos pirmininkas Donatas Paupurėlis, mokyklų ir vaikų darželių atstovai, daug Naujininkų gyventojų ir svečių iš kitų seniūnijų. Senjorams koncertavo Juventos gimnazijos jaunieji dainininkai ir šokėjai.

 

Senjorų klubo 5 metų Jubiliejinis koncertas

Šeštadienis, 27 Lapkritis 2010 09:18

Lapkričio 27 d. 13 val. Juventos gimnazijoje vyks Naujininkų bendruomenės Senjorų klubo 5 metų Jubiliejinis koncertas. Renginyje pakviesti dalyvauti Lics skyrių nariai, Vilniaus bendruomenių atstovai. Maloniai kviečiame dalyvauti, pabūti kartu ir gerai praleisti laiką.

 

Naujininkuose įrengtas naujas greičio ribotuvas

Antradienis, 16 Lapkritis 2010 13:50

Naujininkuose šalia Juventos gimnazijos ir lopšelio darželio "Liepsnelė" įrengtas greičio ribotuvas, arba kitaip "gulintis policininkas". Tikimės, tai atkreips vairuotojų dėmesį, padės apsaugoti vaikus ir jaunimą bei išvengti nelaimių šiame kelio ruože.

 

 

Sveikinimai ir koncertas mokytojams

Trečiadienis, 06 Spalis 2010 06:36

Spalio 5 d. LR Seimo narys Artūras Melianas, "Saulėtekio" vidurinė mokykla ir "Naujininkų bendruomenė" sveikino visų Naujininkų darželių ir mokyklų pedagogus su Tarptautine mokytojų diena. Šventinį koncertą mokytojams dovanojo "Saulėtekio" mokyklos auklėtiniai.  

 

Jubiliejinė Naujininkų Bendruomenės šventė

Antradienis, 05 Spalis 2010 06:02

Spalio 1 dieną įvyko 10-oji jubiliejinė "Naujininkų Federacijos" šventė, kuri tradiciškai prasidėjo eisena Naujininkų gatvėmis. Eisenoje dalyvavo Naujininkų darželiai, mokyklos, senjorai, Naujininkų bendruomenės valdyba, rajono gyventojai ir svečiai.

Po eisenos visi sugūžėjo į "Juventos" gimnazijos sporto aikštyną, kuriame šventės dalyvių laukė rankdarbių mugė, vaikų darželių piešinėlių paroda, atrakcionai ir kitos linksmybės. Nuotaikingame koncerte pasirodė Naujininkų darželių ir mokyklų auklėtiniai, pedagogai, veikliausios Naujininkiečių šeimos, Senjorai, Naujininkų Bendruomenės aktyvistai. Įsimintiną šokį pademonstravo Flash & Co kolektyvas (
FlashMob Dance vaizdo klipas). Šventės metu buvo rodomas jubiliejinis Naujininkų Bendruomenės filmas apie ryškiausias ir įsimintiniausias Bendruomenės akimirkas. 2010 m. Naujininkų Garbės piliete tapo Kazimiera Pranckevičienė. Šventę vainikavo įspūdingas fejerverkas.

 

Spalio 1-4 dienomis vyks akcija Senjorams "Susitikime prie kavos puodelio"

Trečiadienis, 29 Rugsėjis 2010 18:26

Pažymint Pasaulinę pagyvenusių žmonių dieną, Seimo narys Artūras Melianas kartu su Naujininkų bendruomene Naujininkų rajone organizuoja jau tradicija Vilniuje tapusią akciją Senjorams „Susitikime prie kavos puodelio“. Iniciatyvos tikslas - parodyti dėmesį ir pagerbti pagyvenusius vilniečius siekiant juos įtraukti į visuomeninę kultūrinę, pramoginę veiklą.

Senjorai kviečiami pasivaišinti kavos/arbatos puodeliu ir pabendrauti rajono kavinėse spalio 1-3 dienomis:

  • kavinėje „Lelija“ (spalio 1-3 d. nuo 13 iki 15 val.),
  • picerijoje Dzūkų g. 10 (spalio 1-3 nuo 15 iki 17 val.),
  • viešbutyje „Amicus Hotel“ (spalio 1-3 nuo 11 iki 22 val.).

LR Seimo narys Artūras Melianas akcijos metu lankysis kavinėse ir kviečia visus Senjorus pabendrauti tokiu laiku:

  • spalio 1 d. 13 val. viešbutyje „Amicus Hotel“ (Kaminkelio g. 15)
  • spalio 1 d. 14 val. kavinėje „Lelija“ ( Dzūkų g. 22/19)
  • spalio 1 d. 15 val. picerijoje (Dzūkų g. 10)

Iki susitikimo prie kavos puodelio. LR Seimo narys Artūras Melianas.

 

Finansinė parama "Lietuvių namų" projektui

Trečiadienis, 15 Rugsėjis 2010 07:29

Vilniaus vidurinės mokyklos „Lietuvių namai“ rekonstrukcijos ir energetinių charakteristikų gerinimo projektas iš ES struktūrinių fondų gavo daugiau nei 1,7 mln Lt finansinę paramą.

 

Vilniaus policija smaugia taborą mažindama jo klientų kiekį

Trečiadienis, 01 Rugsėjis 2010 07:28

Sostinės policija nuo pirmadienio Vilniaus čigonų tabore vykdo akciją – dabar tabore ir jo prieigose budi daugiau nei įprasta uniformuotų patrulių, sulaikytų narkomanų skaičius jau pasiekė pusantro šimto. Vilniaus 2 policijos komisariate, kurio teritorijoje yra taboras, kartais nebelieka vietos sulaikytiesiems ir juos tenka vežti į kitas policijos įstaigas.

Visą straipsnį galite perskaityti
Delfi.lt portale

 

Kviečiame prisijungti prie akcijos "Darom 2010"

Sekmadienis, 28 Kovas 2010 07:27

2010 m. balandžio 17 d. visoje Lietuvoje vyks tradicinė aplinkos tvarkymo akcija "Darom 2010” (www.mesdarom.lt). Šiais metais kaip ir praeitais aš, N.Vilnios apygardos Seimo narys Artūras Melianas, palaikau akciją ir kviečiu prisijungti prie aplinkos tvarkymo Naujininkų, N.Vilnios, Dvarčionių ir Pavilnio mokyklas, darželius, kitas įstaigas ir visus rajonų gyventojus.

Norinčius dalyvauti ar kitaip prisidėti prie akcijos, prašome jau dabar registruotis ir kreiptis į Naujininkų koordinatorių Rytį Liaudanską tel. 8 618 31799, el. paštas
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kviečiame nelikti abejingais ir prisijungti prie gamtos švarinimo akcijos!

 

Naujininkų bendruomenė - 2009 metų Auksinės širdies bendruomenės nominantė

Pirmadienis, 08 Vasaris 2010 07:26

Vasario 7 d. per LNK „Auksinių širdžių“ iškilmingoje ceremonijoje buvo pagerbti ir apdovanoti Lietuvoje labiausiai nusipelnę savanoriai, nevyriausybines organizacijos ir bendruomenės. Džiugu, jog Naujininkų bendruomenė tapo viena iš „2009 metų Auksinės širdies bendruomenės“ nominančių, savanoriškais pagrindais aktyviai vykdančių socialinę, kultūrinę, švietėjišką veiklą. Tai didelis įvertinimas ir paskata toliau rūpintis, puošti, gražinti ir garsinti rajoną gerais darbais, puikiais renginiais.

 

2009 m. lapkričio 11 d. įvyko Naujininkų bendruomenės susirinkimas

Šeštadienis, 28 Lapkritis 2009 07:31

Susirinkimo metu aptarti klausimai:

1. Naujų narių priėmimas. Bendru sutarimu priimti 2 nauji nariai.

2. Nutarta daryti du Kalėdinius renginius. Vienas renginys vyks prie Eglutės Naujininkuose. Bus įžiebta Eglutė, atvyks Kalėdų senelis, paruošta neilga programa. Kadangi Eglutės papuošimui trūksta žaisliukų, nuspręsta surengti konkursėlį tarp ugdymo įstaigų, kurios turėtų pagaminti žaisliukus Eglutei.
Antras Kalėdinis renginys numatomas seniūnijoje asocialių šeimų vaikams bei ikimokyklinukams, kurie nelanko darželių. Kadangi šiais metais neužtenka lėšų paruošti dovanėlių vaikams, nuspręsta kreiptis dėl paramos į Maximą, ambasadas ir į kitus objektus, kurie galėtų paremti.
Apie renginius bus paskelbta Naujosios Vilnios laikraštyje.

3. Pateiktas kitų 2010 metų veiklos programos planas: Vasario 16 šventė, Užgavėnės, Talka Darom, Atvelykio šventė, Šeimų šventė, Bendruomenės piknikas, Naujininkų šventė, Senjorų diena, Kalėdinis renginys. Taip pat kitais metais numatoma spręsti šiuos klausimus: Naujininkų turgavietės "humanizavimas" kartu su dailės akademija Bendruomenės centro atidarymas

4. Kiti susirinkime aptarti klausimai.
Klausimas dėl Taksi parko likimo. Šiuo metu investuotojai visiškai sustabdė ir neribotam laikui atidėjo Laisvalaikio ir prekybos centro vystymą šioje vietoje.
Pasiūlymas suaktyvinti pavasarinę talką Darom.
Prašymas seniūnui prie Paparčio žiedo skulptūros pasodinti šiek tiek gėlyčių, nes 2 iš 3 pasodintų jau pavogtos.
Klausimas dėl Sporto klubo projekto Žirnių g. Šio projekto įgyvendinimas taip pat sustabdytas neribotam laikui dėl ekonominės krizės.
Aptarta Lietuvos situacija dėl siūlymų panaikinti 2% paramą nevyriausybinėms organizacijoms. A.Melianas pažadėjo, kad stengsis apginti nevyriausybinių organizacijų interesus ir patikino, jog parama neturėtų būti panaikinta.

 

2009 m. Naujininkų šventėje užfiksuotas rekordinis laiškas

Pirmadienis, 28 Rugsėjis 2009 07:32

 

Rugsėjo 25 dieną Naujininkų šventės metu buvo rašomas ir matuojamas Didžiausias laiškas ateities kartoms, skirtas Lietuvos Tūkstantmečiui paminėti. Laiške savo palinkėjimus įamžino visos Naujininkų ugdymo įstaigos, rajono gyventojai ir svečiai - iš viso 2000 žmonių. Laiško ilgis siekė net 196,65 metrus, o plotas - 104,2245m2. Laiško idėjos autorius A.Melianas pasidžiaugė, kad Naujininkiečiai kartu gali pasiekti daug ir tai įrodo kupinas nuoširdžių palinkėjimų rekordinis Lietuvoje laiškas.

Naujininkų šventė prasidėjo įspūdinga eisena Naujininkų gatvėmis. Eisenoje dalyvavo Naujininkų darželiai, mokyklos, senjorai, Naujininkų bendruomenės valdyba, rajono gyventojai ir svečiai.

Po eisenos visi sugūžėjo į "Juventos" gimnazijos sporto aikštyną, kuriame buvo galima išvysti nuotaikingus šventės dalyvių pasirodymus, pasivaikšioti po amatininkų mugę ir pasigrožėti jų sukurtais šedevrais.

Šventę vainikavo riterių pasirodymas ir smagi daina "Mūsų dienos kaip šventė".

  

Naujininkus papuošė stilizuotas paparčio žiedas

Penktadienis, 18 Rugsėjis 2009 07:33

2009m. rugsėjo 17 d., ketvirtadienį 12.30 val. Naujininkuose šalia S.Dariaus ir S.Girėno transporto žiedo buvo atidengta „Paparčio žiedo” skulptūra. Atidarymo renginyje dalyvavo daug garbingų valdžios atstovų ir rajono gyventojų bei svečių.

Idėją, jog Naujininkuose reikalingas meninis akcentas Naujininkų bendruomenė brandino jau labai seniai. Ir nors yra skirtingų nuomonių dėl skulptūros, ši žinia nudžiugino gyventojus. Pasak skulptūros autoriaus Dariaus Bražiūno: „Skulptūra byloja apie vidinę jėgą. Jėgą užgydyti praėjusių amžių žaizdas ir vėl atgimti.”

„Džiugu, kad šiemet, kai Vilnius yra Europos kultūros sostine, Naujininkai pagaliau sulaukė šios puošmenos. Tikiu, kad tai tik pirmas žingsnis, siekiant pagražinti mūsų aplinką, gerinant Naujininkų įvaizdį,” – teigia A.Melianas.

 

2009m. Tūkstantmečio piknikas pranoko visus lūkesčius

Trečiadienis, 08 Liepa 2009 07:34

Itin giedrą ir šiltą liepos 7 dienos pavakarę ant Naujininkų kalvų susirinkę Naujininkų bendruomenės ir Lics N.Vilnios poskyrio nariai kaip niekada šauniai ir smagiai paminėjo Lietuvos tūkstantmečio pikniką. Pikniko metu vyko nuotaikingos sportinės varžybos: kabojimas ant virvės, rutulio stumimas; buvo pristatomi komandų muzikiniai numeriai. Aktyviausi ir sportiškiausi dalyviai gavo šaunius prizus. Po rungčių ir užduočių pikniko dalyviai smagiai traukė dainas, pasakojo anekdotus, kepė ir vaišinosi kepiniais. Iš viso dalyvavo daugiau nei 40 narių. Gražiausios pikniko akimirkos įamžintos A.Meliano interneto svetainėje:

 

2008m. rugsėjo 27 d. vyko "Naujininkų Federacijos" šventė

VO "Naujininkų bendruomenė" visus maloniai kvietė į tradicinę "Naujininkų Federacijos" šventę, kuri prasidėjo rugsjo 27 d. 15 val. eisena aplink Naujininkus (Šaltkalvių-Kapsų-Panevėžio-Dzūkų g.). Po eisenos vyko šventinė mugė ir koncertas ("Juventos" gimnazijos sporto aikštyne, Kapsų 4). Koncerto metu paskelbtas 2008 m. Naujininkų Garbės pilietis, kitos nominacijos. Vienas iš šventės organizatorių - Artūras Melianas.


 

6-oji kasmetinė "Naujininkų Federacijos" šventė vyko 2006m. spalio 7 d. "Juventos" gimnazijos sporto aikštyne (Kapsų g. 4, Vilnius).

Šventės programa:
15.00-15.30 "Naujininkų Federacijos" šventinė eisena Naujininkų gatvėmis: Vyšnių-Šaltkalvių-Kapsų-Panevėžio-Dzūkų g.
16.00 Šventinis koncertas. Dalyvauja Naujininkų žvaigždės ir žvaigždutės. Nuotraukų paroda mokytojų dienai pažymėti. Naujininkų garbės piliečio paskelbimas; nominacijų, apdovanojimų teikimas.
18.00-22.00 Diskoteka. Fejerverkas.

Renginio organizatoriai:
Visuomeninė organizacija "Naujininkų bendruomenė".

Rėmėjai:
Vilniaus miesto savivaldybė, Naujininkų seniūnija, UAB "Priemiestis", UAB "Ralinga", UAB "Bauer Vertrieb", Lietuvos liberalų ir centro sąjunga, Artūras Melianas.

 


 

Išrinkta nauja VO "Naujininkų bendruomenės" valdybos pirmininkė - Rita Juozapaitienė.

 


 

Naujininkų bendruomenės 2005 m. Garbės piliečiu išrinktas Raimondas Lingys.

Kaip ir kiekvienais metais "Naujinink federacijos" šventėje buvo paskelbtos metų nominacijos. 2005 m. Garbės piliečio nominaciją gavo verslininkas Raimondas Lingys už ilgalaikį ir nuolatinį bendruomenės renginių rėmimą ir aktyvų dalyvavimą bendruomenės veikloje. Primename, kad 2004 m. šis vardas buvo suteiktas ilgamečiui bendruomenės valdybos pirmininkui Ryčiui Giedraičiui, 2003 m. - bendruomenės įkūrimo iniciatoriui ir ilgalaikiam rėmėjui Artūrui Melianui, 2002 m. - aktyviai renginių organizatorei, vaikų lopšelio-darželio "Daigelis" direktorei Tatjanai Dvilevič, 2001 m. - Lietuvos Respublikos nusipelniusiai mokytojai, aktyviai bendruomenės dalyvei ir įkūrimo iniciatorei "Saulėtekio" mokyklos direktorei Rožei Zinkevičienei.

 


 

Kviečiame paremti Naujininkų bendruomenės veiklą!

Nepatirdami jokių nuostolių Jūs galite paremti Naujininkų bendruomenę. Tam reikia užpildyti formą FR0512 ir 2% Jūsų pajamų mokesčio, patenkantys į biudžetą, bus pervesti Naujininkų bendruomenės veiklai vykdyti. Visuomeninės organizacijos "Naujininkų bendruomenė" rekvizitai: kodas 2553737, adresas Kaminkelio 10 . Formą taip pat galima gauti ir užpildžius atnešti į Gėlių paviljoną, esantį šalia banko "Snoras" Kapsų gatvėje.

 


 

Naujininkų bendruomenė gavo savivaldybės paramą projektui "Naujininkų socialiai remtinų žmonių atskirties mažinimas".

Naujininkų bendruomenė pateikė paraišką ir laimėjo savivaldybės socialinės paramos projektų konkurse 2500 Lt. Projektas numato kviesti socialiai remtinus žmones į renginius (susitikimus, šventes, paskaitas ir kt.), pateikti jiems informaciją (periodiniai leidiniai ir bendruomenės laikraštis, informacinės skrajutės, skelbimai, nemokamas internetas) organizuoti paskaitas socialiai remtiniems žmonėms aktualiais klausimais, įtraukti šiuos žmones į bendrus renginius. Projekto numatomas rezultatas: informacijos prieinamumo padidinimas, dalies šių žmonių įtraukimas į bendruomenės veiklą ir atskirties sumažinimas. Programoje praktiką atliks Vilniaus Universiteto Socialinio darbo specialybės studentai. Pagrindinės išlaidos - leidybos ir renginių organizavimo.

 


 

Jaunimo reikalų taryba atnaujina veiklą.

Po tam tikros pauzės veiklą atnaujino Naujininkų bendruomenės Jaunimo reikalų taryba. Naujuoju pirmininku išrinktas Aleksandras Kiselis, atsakingąja sekretore - Violeta Vorobjovaitė. Šiuo metu, siekdamas sužinoti Naujininkų jaunimo poreikius ir nuomonę, jaunimas pradeda platinti anketą.
Artimiausiu metu Jaunimo reikalų taryba rengiasi organizuoti mokymus jaunimo lyderiams komandinio darbo, projektų rengimo, viešųjų ryšių , finansų tvarkymo ir tarptautinio bendradarbiavimo temomis.
Norinčius įsijungti į jaunimo veiklą ir gauti daugiau informacijos prašome rašyti
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba skambinti tel. 8 63042766


 

Naujininkų gyventojams buvo pristatytas Vilniaus miesto plėtros planas.
Vasario 6 ir 22 d. Vilniaus miesto savivaldybė pristatė Vilniaus miesto bendrąjį planą, ypatingai atkreipdama dėmesį į Vilniaus pietrytinės dalies vystymo tendencijas.


 

Senjorų klubas plečia veiklą.
Kalėdų proga Naujinininkų Senjorų klubas surengė puikią šventę, kurioje dalyvavo apie 150 Naujininkų senjorų.
Sekantis numatomas renginys - koncertas Kovo 11 proga "Juventos" gimnazijos aktų salėje. 14.00 h

 

© 2019 VO "Naujininkų Bendruomenė". Svetainę sukūrė Gsitis.com